Zespół

Od 10 lat zajmujemy się aranżacjami kwiatowymi i nie tylko! Dekorujemy śluby i przyjęcia, stylizujemy sesje zdjęciowe i promocje produktów, dbamy o scenografię śniadań prasowych i innych eventów. Aranżujemy balkony i tarasy, zmieniamy je w przytulne miejsca na ciepłe, letnie wieczory. Zajmujemy się dostarczaniem kwiatów ciętych i doniczkowych do domów, biur, hoteli czy restauracji. Ostatnio tworzymy też piękne kompozycje z suszonych roślin, które są aktualnie jednym z dominujących trendów w dekoracjach wnętrz. Prowadzimy również wypożyczalnię mebli, dekoracji, naczyń i różnego typu dodatków, niezbędnych do aranżacji pięknych przyjęć! Na zamówienie wyszukujemy piękne meble i dodatki z "drugiej ręki", które po renowacji przez Offloft - naszą bliźniaczą markę - stanowią niepowtarzalną dekorację ciekawych i nowoczesnych wnętrz.

01

Olga Wasiak


creative director / co–founder

Iwona Wasiak–Crone


creative director / co–founder

Pracownia

Nasza pracownia to ponad 300 metrów powierzchni! To tu najpierw dla Was projektujemy, potem tworzymy i zawsze dbamy o każdy szczegół. Znajdziecie u nas całe mnóstwo przedmiotów, dekoracji i mebli na wszelkiego rodzaju okazje. Jeśli chcecie nas odwiedzić, coś wypożyczyć lub na żywo zobaczyć co mamy na stanie - zadzwońcie lub napiszcie i umówcie się na spotkanie. Pamiętajcie, że pracownia i magazyn znajdują się w Sochaczewie, 50 km od Warszawy. Dojazd jest wygodny i szybki - autostradą A2 zajmie Wam około 50 minut.


Nie możemy się doczekać kolejnego projektu!

Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Potrzebujesz wyceny? Wypełnij jak najszybciej nasz krótki brief żebyśmy mogli Cię lepiej zrozumieć i poznać.

wypełnij brief

Mybigday creatives 2020®