O nas

Jesteśmy kreatywnym zespołem, który na co dzień walczy ze stereotypem TYPOWEGO POLSKIEGO WESELA- przaśnego, "na bogato", w stylu glamour. Od 15 lat dekorujemy śluby parom, które chcą łamać schematy i poszukują ciekawych rozwiązań. Śledzimy trendy i stale się rozwijamy. W aranżacjach nie używamy sztucznych kwiatów, wierząc, że liczy się jakość, a nie ilość. Staramy się również prowadzić pracownię w zrównoważony sposób - kupując lokalnie, susząc kwiaty, wykorzystując vintage dodatki i do minimum ograniczając zużycie gąbki florystycznej. Przykładamy ogromną wagę do detali - wybieramy wyjątkowe naczynia, ciekawe gatunki kwiatów i nieszablonowe dodatki. Nasze przyjęcia są różnorodne, przemyślane i pełne jakościowych, niepowtarzalnych elementów.

01

Olga Wasiak


creative director / co–founder

Iwona Wasiak–Crone


creative director / co–founder

Pracownia

Nasza pracownia to ponad 300 metrów powierzchni! To tu najpierw dla Was projektujemy, potem tworzymy i zawsze dbamy o każdy szczegół. Znajdziecie u nas całe mnóstwo przedmiotów, dekoracji i mebli na wszelkiego rodzaju okazje. Jeśli chcecie nas odwiedzić, coś wypożyczyć lub na żywo zobaczyć co mamy na stanie - zadzwońcie lub napiszcie i umówcie się na spotkanie. Pamiętajcie, że pracownia i magazyn znajdują się w Sochaczewie, 50 km od Warszawy. Dojazd jest wygodny i szybki - autostradą A2 zajmie Wam około 50 minut.


Nie możemy się doczekać kolejnego projektu!

Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Potrzebujesz wyceny? Wypełnij jak najszybciej nasz krótki brief żebyśmy mogli Cię lepiej zrozumieć i poznać.

wypełnij brief

Mybigday creatives 2020®